Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

Ada

Ada12Nie znalazłam słów by nadać tej sesji odpowiedniego tytułu. Głównie dlatego, że jest tak zróżnicowana. Rzadko kiedy na jednej sesji z jedną osobą powstają tak różne ujęcia. Niewątpliwie to zasługa Agnieszki. Zawsze wynajduje zwyczajne miejsca, które czaruje za pomocą obiektywu tak, że całkowicie zmieniają swoje oblicze.

Ada, przepiękna dziewczyna o dużych oczach i niespotykanie długich rzęsach oczarowała mnie swoim urokiem. Przepadłam! Mając na uwadze mnogość stylizacji i zmianę ubioru zaproponowałam makijaż w ciepłych kolorach. W makijażu oczu dominował fiolet, złoto, miedź i brązy. Na ustach zagościł tak uwielbiany latem koral. Lubię gdy kolory nie są oczywiste toteż poszczególne cienie przenikają się i nikną rozprowadzone na skronie.

Ogromną rolę odgrywa tutaj florystyczna biżuteria i nakrycie głowy (wianek) wykonane przez Martę. Oniemiałam gdy zobaczyłam jak ta dziewczyna łączy różne rodzaje kwiatów i tworzy wymyślne kompozycje. Pierścień na palcu Ady to już istny majstersztyk. To właśnie dzięki tym dodatkom udało się stworzyć niepowtarzalny klimat. Zapraszam do obejrzenia wybranych ujęć.

 

MUA: Aleksandra Starachowska

Fotografia: Agnieszka Tylka

Wianek i biżuteria: Marta Ryszka

Pozowała: Ada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje

Wyślij wiadomość