Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

Bony podarunkowe

Bon podarunkowy na makijaż okolicznościowy

200 zł

Idealny prezent dla kobiety bliskiej Twemu sercu. Nieważny jest wiek. Moja oferta skierowana jest zarówno do młodych dziewcząt jak i dojrzałych pań. W roku kalendarzowym nie brak wyjątkowych okazji. Często zastanawiamy się nad podarunkiem. Imieniny, urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Babci,Walentynki, rocznica zaręczyn czy ślubu, Boże Narodzenie czy też po prostu chęć obdarowania ukochanej osoby – nie ma sztywnych reguł, może to być dowolna okazja. Dla kobiety makijaż okolicznościowy będzie strzałem w dziesiątkę zwłaszcza przed ważnym dla niej dniem, w którym chciałaby wyglądać inaczej niż na co dzień, odmienić się lub podkreślić swe atuty.


Bon podarunkowy na indywidualną naukę wizażu

Cena 300 zł

Jeśli wahasz się jakie kolory do Ciebie pasują, nie wiesz jakie są Twoje atuty, borykasz się z problemem osypanych cieni do powiek, chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat makijażu lub potrzebujesz porady odnośnie doboru kosmetyków, ich aplikacji a także wyboru akcesoriów do wykonania codziennego make upu – ta propozycja jest dla Ciebie. Podczas kilkugodzinnego spotkania jestem dla Ciebie. Pytaj o wszystko, co związane z makijażem, pokażę Ci techniki cieniowania lub nakładania podkładu czy też konturowania twarzy. Zrobimy przegląd Twojej kosmetyczki, by ocenić co powinno w niej zostać, a co warto dokupić. Sama ustalasz limit cen. Pamiętaj, że w każdym przedziale cenowym znajdą się godne polecenia kosmetyki, a ja jestem także po to, by wskazać Ci marki, których dotąd nie znałaś lub omijałaś będąc w sklepie z kosmetykami kolorowymi. Nauka wizażu będzie również wyjątkowym prezentem dla mamy, siostry, babci, przyjaciółki oraz każdej ważnej dla Ciebie osoby.

Bon podarunkowy dotyczy makijażu lub indywidualnej nauki wizażu. Najlepiej jest zdecydować się na jego kupno tuż przed jego podarowaniem. Ważny jest przez sześć miesięcy od daty zakupu (tj. od dnia wydania paragonu). Bon w formie zaproszenia z wypisanym odręcznie imieniem znajduje się w eleganckiej, ciemnofioletowej kopercie. Na zaproszeniu podane są niezbędne dane kontaktowe. Szczegóły odnośnie realizacji omawiane są już bezpośrednio z osobą, dla której przeznaczony jest bon.

Odbiór osobisty lub wysyłka listem poleconym priorytetowym (za dodatkową opłatą).

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie zakupu, odbioru, realizacji bonów proszę o kontakt.

e-mail: aleksandra.starachowska@gmail.com

telefon: 796 544 627

 Facebook

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje

Wyślij wiadomość