Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

Cennik makijażu

Makijaż ślubny próbny

Makijaż wykonany dla Panny Młodej przed ślubem, poprzedzony dłuższą rozmową na temat oczekiwań i preferencji. Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs (wedle uznania).

Czas wykonania: 1,5 – 2 godziny

Cena: 170 zł

Makijaż ślubny

Makijaż wykonany dla Panny Młodej w dniu ślubu, zazwyczaj poprzedzony próbą. Istnieje możliwość wykonania makijażu z dojazdem do kilku osób (dodatkowy koszt). Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. Opłata za dojazd jest zależna od odległości od Szczecina. Cena makijażu gości Panny Młodej jest taka sama jak w przypadku makijażu okolicznościowego. Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs (wedle uznania, rzęsy wliczone są w cenę).

Czas wykonania: 1 godzina 15 minut – 1,5 godziny

Cena: 170 zł

Makijaż okolicznościowy

Makijaż na wszelkie biznesowe, rodzinne i wieczorowe wyjścia, bale sylwestrowe, wesela, przyjęcia, gale. Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs (wedle uznania, rzęsy wliczone są w cenę).

Czas wykonania: 1 godzina – 1 godzina 15 minut

Cena: 160 zł

Makijaż studniówkowy

Makijaż na jeden z pierwszych dużych bali w życiu kobiety. Dopasowany do młodej osoby tak, by nie dodać lat, a podkreślić atuty urody. Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. W ramach makijażu studniówkowego doklejam kępki rzęs (wedle uznania, rzęsy wliczone są w cenę).

Czas wykonania: 1 godzina 15 minut – 1,5 godziny

Cena: 160 zł

Makijaż sylwestrowy

Makijaż obejmujący także rozświetlenie dekoltu, szyi i ramion stawiający na wyraźnie podkreślone oko lub usta. Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs (wedle uznania, rzęsy wliczone są w cenę).

Czas wykonania: 1,5 godziny

Cena: 170 zł

Makijaż fotograficzny

Makijaż wykonany na potrzeby sesji fotograficznej w studio lub w plenerze charakteryzujący się mocniejszym wyrzeźbieniem kości policzkowych, rozświetleniem twarzy i ciała oraz wyraźnym podkreśleniem oczu (w obiektywie makijaż wydaje się być mniej intensywny niż w rzeczywistości dlatego jest z reguły mocniejszy). Na rezerwację terminu pobieram bezzwrotny zadatek. Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs (wedle uznania, rzęsy wliczone są w cenę).

Czas wykonania: 1,5 – 2 godziny

Cena: 170 zł

Lekcja makijażu

Szczegóły w zakładce http://olamaluje.pl/kurs-wizazu/

Czas wykonania: 3-4 godzin

Cena: 300 zł makijaż dzienny, 400 zł makijaż wieczorowy

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje

Wyślij wiadomość