Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

Kurs wizażu w Szczecinie

praownia 2Jeśli masz ochotę poznać tajemnice makijażu i nauczyć się wykonywać naturalnie prezentujący się makeup, to moja oferta skierowana jest do Ciebie. Indywidualny kurs wizażu obejmuje zapoznanie z wiedzą teoretyczną i praktyczną. Program kursu dopasowuję do Twoich oczekiwań – uczysz się więc tego, czym jesteś najbardziej zainteresowana. Dowiesz się m.in. tego jak dobrze dobrać i rozprowadzić podkład, by trzymał się dłużej, poznasz moje techniki cieniowania oka i konturowania czy rozświetlania twarzy. Pokażę też osobiste sposoby na dobrze wykonany makijaż smoky eyes i dam wskazówki dotyczące codziennego jak i wieczorowego makeupu. W trakcie kursu możesz korzystać z profesjonalnych kosmetyków kolorowych, dużego lustra z odpowiednim, białym oświetleniem oraz pędzli i innych akcesoriów niezbędnych do wykonania wizażu. Wiek nie gra żadnej roli!

Kurs wizażu 2

Zapewniam:

 • Trzygodzinną lekcję w sympatycznej atmosferze przy kubku kawy lub herbaty (możesz zdecydować się na więcej spotkań uzupełniających). Kurs przypomina towarzyskie spotkanie, na którym ćwiczymy techniki makijażu, rozmawiamy, wymieniamy się spostrzeżeniami.
 • Dostęp do profesjonalnego lustra do wizażu, kosmetyków marek selektywnych oraz pędzli i akcesoriów niezbędnych do ćwiczeń.
 • Przegląd kosmetyczki. Wspólnie ustalamy co powinno w niej zostać, a co warto dokupić lub na co zwrócić uwagę przy kolejnych zakupach. Doradzam w wybranym przez Ciebie przedziale cenowym. Zaproponuję wiele kosmetyków producentów, których być może jeszcze nie znałaś.
 • Odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie wizażu. W trakcie nauki postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości
 • Pokaz makijażu na Kursantce pół na pół (ja wykonuję jedną część makijażu na połowie twarzy, a drugą połowę pozostawiamy byś mogła sama ćwiczyć). Makijaż dzienny bardzo łatwo za pomocą kilku czynności przekształcić w wieczorowy.
 • Polecenie sklepów internetowych i stacjonarnych gdzie kupisz dobre, oryginalne kosmetyki w niższych cenach niż w dużych drogeriach, które nakładają spore marże.
 • Zaproponowanie kolorystyki cieni do powiek lub pomadek pasujących do Twojego typu urody.

Jak warto się przygotować do lekcji?

 • Przyjdź w miarę możliwości bez makijażu.
 • Zastanów się spokojnie w domu nad tym, czego oczekujesz od lekcji i czego chciałabyś się nauczyć, co sprawia największą trudność.
 • Zabierz z sobą kosmetyki kolorowe, których używasz na co dzień i na wielkie wyjścia w celu zrobienia przeglądu kosmetyczki.
 • Warto wziąć coś do pisania. Informacji jest dużo i pewne rzeczy mogą umknąć. Notatki przydadzą się w domu. Łatwo po nie sięgnąć w momencie gdy poczujesz się niepewna.

Koszt lekcji wynosi 300 zł

Kursantka otrzymuje certyfikat

Paulina

Skontaktuj się ze mną:

Telefon: 796 544 627

www.facebook.com/olamaluje

E-mail: aleksandra.starachowska@gmail.com

 

Tagi: kurs wizażu, kurs wizażu szczecin, indywidualny kurs wizażu, lekcje wizażu, indywidualne lekcje wizażu

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje

Wyślij wiadomość