Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

Makijaż

 

praownia 2Moją ofertę kieruję do kobiet w każdym wieku. Nigdy nie przystępuję do wykonania makijażu bez choćby krótkiej rozmowy. Robię to głównie po to, by poznać oczekiwania klientki. Makijaż wykonuję kosmetykami tylko dobrych marek zarówno dostępnych na rynku światowym, jak tych rodzimych. W kufrze wizażysty ważna jest różnorodność. Maluję kosmetykami marek MAC, Estée Lauder, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, Urban Decay, PUPA Milano, Kryolan, Tarte, Zoeva  wybiórczo Inglot, Lancôme i wiele innych. Cenię sobie młodą markę KOBO. Stale poszukuję i próbuję nowości.

pracownia 4

Każdy makijaż traktuję w sposób indywidualny i nie kieruję się żadnym szablonem. Wyznaję zasadę, że pośpiech jest zgubny więc najbardziej preferuję sytuacje gdy na makijaż mam odpowiednią ilość czasu. Wizaż nie powstanie w 15 minut. Jeśli poświęcisz więcej swego czasu, możesz być pewna, że dołożę wszelkich starań byś wyglądała pięknie niezależnie od okazji.

Oferuję

makijaż naturalny, dzienny, biznesowy
makijaż do sesji zdjęciowych (fotograficzny)
indywidualne lekcje wizażu (trzygodzinne spotkanie)
makijaż okolicznościowy (sylwester, studniówka, przyjęcie weselne i inne)
makijaż ślubny

Miejsce wykonania makijażu ma znaczenie…

pracownia 1Będąc młodą mamą zdecydowałam się na pracę w domu. Mam świadomość, że moim obowiązkiem jest stworzenie komfortowych warunków dla moich klientek i modelek. Dbam o to, by tworzenie makijażu odbywało się w miłej atmosferze przy kubku gorącej kawy lub herbaty. Stworzyłam przytulne miejsce, którego ważną częścią jest duże lustro z odpowiednim oświetleniem i lampa studyjna (softbox). Dzięki nim mogę wykonywać swoją pracę bez względu na pogodę za oknem i porę roku . Niemniej ważne jest wygodne krzesło z oparciem na lędźwie. Hoker posiada również regulację wysokości oraz podłokietniki. Dzięki temu możesz się zrelaksować.

O szczegółowy cennik proszę pytać:

  • pod numerem telefonu: +48 796 544 627
  • poprzez e-mail: aleksandra.starachowska@gmail.com i formularz kontaktowy (symbol koperty w prawym górnym rogu), dane kontaktowe znajdują się również w zakładce „Kontakt” w głównym menu
  • za pośrednictwem portalu Facebook (prywatna wiadomość)

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje

Wyślij wiadomość