Przewiń lub użyj strzałek aby przeglądać portfolio

O mnie

Aleksandra Starachowska. Ukierunkowana zdecydowanie na wizaż artystyczny. Makijaż pomaga mi wyrazić siebie, pozwala puścić wodze wyobraźni. Od kilku lat pracuję nad własnym stylem ucząc się od najlepszych w fachu i nieustannie szlifując warsztat. Najczęściej uczę się od mężczyzn – mają niesamowite wyczucie stylu i kolorystyki. Postanowiłam dążyć do tego, by dawać innym kobietom poczucie atrakcyjności. Makijaż potrafi odjąć lat, zakryć mankamenty cery, ale także wydobyć to , co w nas najpiękniejsze. Sądzę, że nie ma takiej granicy wieku do której należałoby się malować. Wszystko zależy od tego jak podchodzimy do tematu makijażu. Jeśli upiększanie sprawia nam przyjemność to czemu mamy jej sobie odmawiać? To tylko kwestia umiaru oraz odpowiedniego doboru kolorystyki i kosmetyków.

OSIĄGNIĘCIA: wystawa fotograficzna „Barwy kobiecej wyobraźni” (dodatkowo dwie inne wystawy fotograficzne z moim wizażem), liczne wyróżnienia na portalach o tematyce modelingu, współpraca z NATO w ramach sesji zdjęciowej dla żon żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, makijaż i stylizacja do sesji zdjęciowej na potrzeby bloga 100 procent kalorii, Makijaż i stylizacja do sesji wizerunkowej na potrzeby bloga Natchniona.pl, Publikacje sesji zdjęciowych z moim wizażem i stylizacją na portalu www.szczecinblog.pl, II miejsce w konkursie na wizaż o tematyce „Halloween” organizowanym na stronie sklepu internetowego www.britstyle.pl, III miejsce w ogólnopolskim konkursie na mroczny wizaż organizowanym przez Wydawnictwo Muza, publikacja w amerykańskim magazynie Maleficent (January 2015), edytorial w kalifornijskim magazynie Elegant (Summer #2 May 2015), publikacja w magazynie MM Trendy (Czerwiec 2015), Miejsce w pierwszej dziesiątce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Fashion 2013

Oprócz makijażu mam wiele innych zainteresowań. Chyba to wina mojego ciekawskiego charakteru i złożonej osobowości. To kilka ciekawostek poza dziedziną makijażu:

  • Od urodzenia leworęczna
  • Wielka fanka kina, skrzętnie odnotowuję każdy obejrzany film (w tym momencie jest ich już ponad 1578), lubię wszelkie dyskusje na temat obrazów. Najlepiej gdy film wywołuje emocje i skłania do refleksji. Preferuję głównie niszowe kino europejskie, ale też dobre anime i fantasy. Horrorów boję się panicznie i nie oglądam ich wcale. Jak już wspomniałam mam wybujałą wyobraźnię
  • Od lat kolekcjonerka magazynów poświęconych muzyce rockowej (głównie z lat 90), płyt, także winylowych. Mam zbyt duży sentyment do mojej kolekcji i chyba zostanie już ze mną na zawsze
  • Aktywny gracz w grę typu MMO – Ingress oraz poszukiwaczka ukrytych skrzynek (Geocaching). Wraz z Mężem lubimy długie wyprawy w celu zdobycia kolejnych zdobyczy (zachęcam do zapoznania się z zasadami gry)
  • Mam jedno niezdrowe uzależnienie. Nie potrafię odmówić sobie puszki zimnej coca coli
  • Nie posiadam zwierząt,  ale kiedy już przyjdzie na to czas chciałabym, by był to berneński pies pasterski
  • Posługuję się językiem angielskim i włoskim
  • Lubię eksperymenty w kuchni, gdy mam nastrój największą przyjemność sprawia mi gotowanie i pieczenie dla bliskich :)
  • Moje zaręczyny odbyły się na scenie w trakcie koncertu zespołu Hey. Mój obecny Mąż zrobił mi niespodziankę, zaangażował grupę i jej menedżera do udziału w tej małej konspiracji i oświadczył się przed wielkim tłumem. Nigdy nie zapomnę tego przeżycia!

 

 

 

 

 

Skontaktuj się ze mną

*

*


Informacje

Aleksandra Starachowska - makijaż Szczecin. Makijaż okolicznościowy, fotograficzny, ślubny, biznesowy, indywidualne lekcje wizażu.

Telefon: + 48 796 544 627
Email: aleksandra.starachowska@gmail.com
Facebook: www.fb.com/olamaluje